Malvarrosa Beach

  • 110 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Malvarrosa Beach appartement ligt in Poblats Maritims wijk van Valencia en biedt wifi in de hele woning. Er is een complete keuken met een magnetron, een koelkast en keukengerei in deze accommodatie.

De accommodatie heeft ook 1 badkamers. Malvarrosa Beach appartement telt 3 slaapkamers. Een apart toilet, een badkuip en een douche zijn op aanvraag beschikbaar.

Cavite - Font d'en Carros bushalte ligt op ongeveer 50 meter afstand.

Kathedraal van Valencia is op een 4,5 km afstand en gasten kunnen naar Museum voor Natuurwetenschappen Prince Felipe binnen 10 minuten rijden. Het stadscentrum is op slechts 5 km afstand en de luchthaven Valencia is binnen 20 km. Bar Avenida serveert een selectie van Spaanse keuken. Het Malvarrosa Beach appartement is een goede optie om te verblijven in de buurt van Iglesia de Vera.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Malvarrosa Beach
Marin Beach Apartment Malvarrosa
Mobiele prijsaanbieding

Marin Beach Apartment Malvarrosa

27 m van de accommodatie
USD 260 USD 234
per nacht
Spectacular Apartment With Sea View
Mobiele prijsaanbieding

Spectacular Apartment With Sea View

8.8
Fantastisch 21 beoordelingen
40 m van de accommodatie
USD 188 USD 169
per nacht
Guillem Apartment On The Beach
Mobiele prijsaanbieding

Guillem Apartment On The Beach

9.0
Schitterend 3 beoordelingen
169 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Valencia
    17 km

    Treinstations

    Treinstation Norte
    4,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:30 tot 21:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    LicentienummerVT45339-V
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Malvarrosa Beach apartment gelegen?
      Malvarrosa Beach apartment is in de wijk Poblats Maritims gelegen, op minder dan 4,5 km van Kathedraal van Valencia.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Malvarrosa Beach apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Malvarrosa Beach apartment zijn onder andere Playa de las Arenas, Kathedraal van Valencia, Museum voor Natuurwetenschappen Prince Felipe.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Malvarrosa Beach apartment?
      Malvarrosa Beach apartment ligt binnen 20 km van de luchthaven Valencia.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Malvarrosa Beach apartment?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Cavite - Font d'en Carros en bevindt zich binnen 50 meter van Malvarrosa Beach apartment.
    • Zijn er eetgelegenheden in de buurt van het appartement?
      De beste restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Bar Avenida en Casa Isabel, geplaatst binnen 200 meter afstand.
    • Wordt internet in het appartement aangeboden?
      Ja, het appartement biedt wifi.
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in Malvarrosa Beach apartment?
      Ja, kamers van Malvarrosa Beach apartment bieden uitzicht op de zee.
    • Is er een lift in Malvarrosa Beach apartment?
      Ja, u vindt een lift in Malvarrosa Beach apartment.
    • Heeft Malvarrosa Beach apartment een keuken?
      Bij Malvarrosa Beach apartment kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een magnetron, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van dit appartement?
      Dit appartement meet 110 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Valencia
    17 km

    Treinstations

    Treinstation Norte
    4,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Malvarrosa Beach

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten